Katalog szkoleń CDN PCG Edukacja 2023/2024

Szanowni Państwo,

rozpoczynamy kolejny rok szkolny, który stawia przed wszystkimi pracownikami oświaty wiele wyzwań. Ostatni czas pokazał, jak szeroki powinien być wachlarz kompetencji każdego pedagoga. Ubiegły rok postawił przed nauczycielami niełatwe zadania, do których należały m.in. wsparcie relacji z uczniami, pomoc psychologiczno-pedagogiczna, praca z uczniem cudzoziemskim. Te doświadczenia oraz potrzeby wpłynęły na tematykę szkoleń Centrum Doskonalenia Nauczycieli PCG Edukacja na rok szkolny 2023/2024.

Po licznych konsultacjach z placówkami oświatowymi oraz głębokiej analizie Państwa potrzeb, przygotowaliśmy ofertę szkoleń, która zawiera wszystkie ważne w tym roku szkolnym zagadnienia, zgodne z kierunkami realizacji polityki oświatowej na rok szkolny 2023/2024.

Szkolenia on-line na stałe zagościły w wachlarzu rozwiązań CDN PCG Edukacja. Ta forma cały czas spotyka się z dużym zainteresowaniem – umożliwia zdalne uczestnictwo w szkoleniu, w dogodnej dla Państwa lokalizacji oraz zwiększa dostępność naszych edukatorów, którzy są teraz w stanie szkolić rady pedagogiczne w najdalszych zakątkach Polski.

Wierzymy, że wiedza, którą zdobędą Państwo podczas spotkań z naszymi ekspertami, przełoży się na realne i zauważalne efekty podniesienia komfortu pracy rady pedagogicznej i jakości nauczania w szkole. Zachęcamy więc do kontaktu, podczas którego wspólnie przeanalizujemy potrzeby i dobierzemy odpowiedni program szkolenia.

Pełny zakres szkoleń znajdą Państwo na naszej stronie (już wkrótce). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami.

Zespół CDN PCG Edukacja